Hi-level 55 inç Ultra Hd Led Televizyon Özellikleri ve A101 Fiyatı

A101 markete daha öncede gelen Hi-level Ultra Hd smart led televizyon 2.249 tl fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Duvara asma aparatı ile birlikte satılan televizyonu aldığınızda evinizde veya iş yerinizde duvara asarak kullanabilirsiniz. Fiyat performans açısından incelenmesi gereken bir ürün. Bu günlerde televizyon almayı düşünenler a101 markete gelen hi level marka televizyonu tercih edebilirler. Doların artması ile birlikte bir çok teknoloji ürününde görülen fiyat artışları televizyon gibi teknoloji ürünlerinde de görünmeye başladı.

Televizyonda ultra hd yani 4k çözünürlüğünde 55 inç yaklaşık 140 cm ekran yer alırken 800 Hz ekran yenileme hızı mevcut. Ayrıca smart özelliği sayesinde internette dolaşabilir video izleyebilirsiniz.  TRT 4K gibi 4K televizyon yayınlarınız dahili uydu alıcısı sayesinde ayrıca bir uydu alıcısı almadan izleyebilirsiniz.  Televizyonun eksik yönlerinden birisi dahili wi-fi aparatı yer almıyor olması bir eksiklik.

Hİ-LEVEL 55 İNÇ UHD LED TELEVİZYON ÖZELLİKLERİ

Hi-Level 55 inç ultra hd smart uydu alıcılı led televizyon özelliklerine göz attığımızda şöyle;

Televizyonda 2 adet HDMI girişi yer alırken 1 adet scart girişi mevcut. 2 Adet usb girişi mevcut. HD DVB-t/C/S2 ( HEVC)  ve PCI üzerinden bilgisayar bağlantısı yapabilirsiniz. 

Ekran boyutu : 44 inç 140 cm
Ekran yenileme hızı : 800 Hz
Smart özelliği var
4K Ultra hd görüntü kalitesi
UHD uydu alıcısı mevcut
hi-level 55 inç UHD tv Fiyatı : 2.249 tl ( 2.339 tl/ 6 Taksit)

A101 market hi level UHD 55 inç televizyon 2 yıl boyunca vestel garantisi altında  satılıyor. Bu televizyonu aldığınızda 0 850 222 4 987 numaralı vestel servislerini arayarak ücretli kurulum talebi isteyebilirsiniz. Kurulum ücreti bulunduğunuz bölgeye göre 20-100 tl arasında değişiklik gösteriyor.

a101 hi-level 55 inç UHD led televizyon

KENDİM KURSAM GARANTİ BİTER Mİ?

Televizyonu aldığınızda faturası sizde olduğu sürece 2 yıl içerisinde bir problem yaşarsanız garanti kapsamında kontrol ettirebilirsiniz. Kendiniz kurulum yaparsanız taşıma sırasında bir kırılma bozulma veya çatlak söz konusu ise bunu sizin yaptığınızı iddia ederler ve garanti kapsamı dışında değerlendirilir. Servis gelip kurulum yaparsa televizyon çalışmazsa veya taşınırken bir sorun olmuşsa bunu garanti kapsamında yenisi ile değiştirilir yada tamier edilerek size geri getirilir.

A101 markete gelen hi-level 55 inç ultra hd smart led televizyon  teknik özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi vermeye çalıştık. Televizyon hakkında yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Yaptığınız hi-level 55 inç UHD tv kullanıcı yorumları yönetim tarafından kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.  Geçtiğimiz günlerde a101 markete gelen hi-level 55hl500 televizyon incelemesine bakabilirsiniz. yine daha önce a101 markete gelen hi-level 50 inç led televizyon özellikleri burada.

 

/ /
Yorumlar
Puan:
Adınız :
Mail : Mail Adresiniz Kimseye Gösterilmez. Yorumunuza cevap verilirse size mail ile bilgi vereceğiz. Eposta adresinizi yazmak zorunda değilsiniz.
Mesajınız: